Проекти

Музична студія “Перлина”

Створена на базі середньої загальноосвітньої школи № 67 Солом’янського району міста Києва. Налічує в середньому близько сорока виконавців. В основному це артисти хору, вокальні ансамблі та солісти. Щорічно вихованці музичної студії стають лауреатами міжнародних, всеукраїнських, міських та районних фестивалів. Основним напрямком музичної студії є естрадний вокал. До складу учнів приймаються діти віком від шести років які розподіляються на групи в залежності від свого творчого потенціалу та музичних здібностей.


Вокальний ансамбль “Чарівні перлинки”

Ансамбль створений на базі середньої загальноосвітньої школи №67 Солом’янського району 2015 року до складу якого увійшли діти які просто хотіли співати. Дівчата постійно вдосконалюють свій рівень майстерності, беруть участь у вокальних конкурсах, досягають чималих результатів. Весь свій вільний час присвячують творчості. Крім цього навчаються усі в одному класі. Дружні, веселі, старанні вже стали лауреатами таких пісенних фестивалів як:

  • Музична олімпіада “Голос Країни”
  • Фестиваль-конкурс дитячої творчості “Зузір’я талантів в Україні”
  • Міжнародний конкурс “Талановиті діти України”
  • Вокально-хореографічний фестиваль “Kiev Art Time”


Солісти

Одним із напрямків проекту “Розвиток дитячої особистості” є співпраця з обдарованими дітьми. На сьогодні музична студія “Перлина” проводить індивідуальну роботу з дітьми, які мають хороший потенціал та музичні здібності. Кращими зразками роботи є участь дітей у вокальних конкурсах різних рівнів.